Facebook

Jak do nas dojechać

Zapraszamy na ul. Żwirki i Wigury 42

 


Duża mapa

Mieścimy się miedzy Pomnikiem Lotnika a restauracja Jeff's, vis-à-vis ul.Miecznikowa.

Producenci

Cenniki do pobrania

BAGAŻNIKI NA HAK

Sortuj wg: Nazwa produktu | ▲ Cena
MENABO - (Adapter na dodatkowy rower do platfrm Naos Rapid) MENABO - (Adapter na dodatkowy rower do platfrm Naos Rapid)
Cena: 179,00 zł
szt.

Menabo Naos Rapid przystawka na 3-ci rower

 

Dostępność:
średnia ilość
AGURI - JET (Wieszak na 3 rowery, montowany na haku ) AGURI - JET (Wieszak na 3 rowery, montowany na haku )
Cena: 209,00 zł
szt.

Bagażnik na hak AGURI JET na 3 rowery

Dostępność:
średnia ilość
Inter Pack - AREZZO 4 ( Stalowy uchwyt na max. 4 rowery mocowany na haku ) Inter Pack - AREZZO 4 ( Stalowy uchwyt na max. 4 rowery mocowany na haku )
Cena: 299,00 zł
szt.
INTER PACK - AREZZO BAGAŻNIK ROWEROWY NA HAK Bagażnik przeznaczony jest do przewozu 1,2,3, maksymalnie 4 rowerów Uchwyt ma możliwość odchylenia z 4 rowerami, dzięki czemu możliwy jest dostęp do bagażnika samochodu Rozstaw ramion pozwala na przewóz ta...
Dostępność:
średnia ilość
THULE - Xpress 970 THULE - Xpress 970
Cena: 299,00 zł
szt.
THULE Express 970 Jedyny bagażnik nożycowy o parametrach zgodnych z normami iso. Miękkie i solidne uchwyty ramy. Wstępnie zmontowany z taśmą i odblaskami poprawiającymi poziom bezpieczeństwa. Rowery zamocowane na wygodnej wysokości. Składany ułatwia ...
Dostępność:
duża ilość
THULE - VeloCompact 924-1 ( Adapter Thule VeloCompact do aut z kołem zapasowym z tyłu, do platformy VeloCompact 926 / 927) THULE - VeloCompact 924-1 ( Adapter Thule VeloCompact do aut z kołem zapasowym z tyłu, do  platformy VeloCompact 926 / 927)
Cena: 349,00 zł
szt.

Adapter Thule VeloCompact do aut z kołem zapasowym z tyłu, do platform VeloCompact 926 / 927

Dostępność:
na wyczerpaniu
CYKELL - (Adapter na dodatkowy rower do platfrm T21, T31) CYKELL - (Adapter na dodatkowy rower do platfrm T21, T31)
Cena: 437,00 zł
szt.

CYKELL adapter na dodatkowy rower do platform T21, T31 zwiększa je dodatkowe miejsce na rower.

Dostępność:
średnia ilość
THULE - EuroClassic 928-1 ( Adapter do rozbudowy na 3/4 rower platformy EuroClassic 928/929 ) THULE - EuroClassic 928-1 ( Adapter do rozbudowy na 3/4 rower platformy EuroClassic 928/929 )
Cena: 549,00 zł
szt.

THULE EuroClassic ADAPTER 928-1 ADAPTER DO PLATFORM EUROCLASSIC G6 ZWIEKSZAJĄCY ICH ŁADOWNOŚĆ O JEDEN ROWER

Dostępność:
średnia ilość
AMOS - Platforma do przewozu 3 rowerów ( Odchylana platforma na 3 rowery mocowana na haku, ze światłami ) AMOS - Platforma do przewozu 3 rowerów ( Odchylana platforma na 3 rowery mocowana na haku, ze światłami )
Cena: 559,00 zł
szt.
AMOS PLATFORMA DO PRZEWOŻENIA 3 ROWERÓW Niedrogi solidnie wykonany bagażnik Amos Platforma 3 do przewozu 3 rowerów na haku holowniczym. Zaletą uchwytu jest niewątpliwie cena. Można go polecić poszukującym niedrogiego rozwiązania na 3 rowery, jeśli za...
Dostępność:
średnia ilość
THULE - HangOn 9708 ( Odchylany bagażnik na hak, 4 rowery ) THULE - HangOn  9708 ( Odchylany bagażnik na hak, 4 rowery )
Cena: 568,99 zł
THULE HangOn 9708 Odchylany i łatwy w obsłudze bagażnik na cztery rowery Solidne mocowanie na haku niewymagające wstępnej regulacji. Miękkie i solidne uchwyty ramy. Odchylane, umożliwiają dostęp do bagażnika. Bagażnik zamykany na haku holowniczym za ...
Dostępność:
brak towaru
THULE - VeloCompact ( Adapter do 4 roweru, do platformy VeloCompact 926 / 927) THULE - VeloCompact ( Adapter do 4 roweru, do  platformy VeloCompact 926 / 927)
Cena: 599,00 zł
szt.

Adapter do czwartego roweru Thule VeloCompact zwiększ ładowność uchwytów Thule VeloCompact 926 / 927 o jeden rower.

Dostępność:
duża ilość
Inter Pack - ECO PLATFORMa 3 ( Platforma na 3 rowery mocowana na haku, ze światłami oraz zamkiem do haku) Inter Pack - ECO PLATFORMa 3 ( Platforma na 3 rowery mocowana na haku, ze światłami oraz zamkiem do haku)
Cena: 649,00 zł
szt.
INTER PACK ECO PLATFORMA 3 Przedstawiamy Państwu nowe dziecko firmy INTER PACK Platformę rowerową do przewozu 3 rowerów na haku Specjalne wysięgniki do których przypinamy ramy rowerowe posiadają swoje zabezpieczenie, aby się nie składały podczas jazd...
Dostępność:
na wyczerpaniu
TYTAN - Uchylna platforma do przewozu 3 rowerów ( Platforma na 3 rowery mocowana na haku, ze światłami i systemem uchylania) TYTAN - Uchylna platforma do przewozu 3 rowerów ( Platforma na 3 rowery mocowana na haku, ze światłami i systemem uchylania)
Cena: 669,00 zł
szt.

TYTAN UCHYLNA PLATFORMA DO PRZEWOŻENIA 3 ROWERÓW

Dostępność:
średnia ilość
THULE - VeloSpace XT ( Adapter do 3/4 roweru, do platformy VeloSpace XT ) THULE - VeloSpace XT ( Adapter do 3/4 roweru, do  platformy VeloSpace XT )
Cena: 689,00 zł
szt.

Adapter do czwartego roweru Thule VeloSpace XT Bike Adapter zwiększ ładowność uchwytów Thule VeloSpace XT o jeden rower.

Dostępność:
duża ilość
AMOS - Platforma do przewozu 4 rowerów ( Platforma na 4 rowery mocowana na haku, ze światłami ) AMOS - Platforma do przewozu 4 rowerów ( Platforma na 4 rowery mocowana na haku, ze światłami )
Cena: 699,00 zł
szt.
AMOS PLATFORMA DO PRZEWOŻENIA 4 ROWERÓW Niedrogi solidnie wykonany bagażnik Amos Platforma 4 do przewozu 4 rowerów na haku holowniczym. Zaletą uchwytu jest niewątpliwie cena. Można go polecić poszukującym niedrogiego rozwiązania na 4 rowery, jeśli za...
Dostępność:
średnia ilość
MENABO - Stelvio Tilting 2 ( Bagażnik na hak, na 2 rowery, odchylany. ) MENABO - Stelvio Tilting 2 ( Bagażnik na hak, na 2 rowery, odchylany. )
Cena: 738,00 zł
szt.

Platforma rowerowa Stelvio Tilting.

Prosta i ekonomiczna platforma do przewożenia rowerów na haku holowniczym.

Model uchylny, przewozi do 2 rowerów.

Uchwyt na ramie stalowej z aluminiowymi szynami podtrzymującymi koła rowerowe.
Wtyczka elektryczna 13 pin.

 

 

 

Dostępność:
średnia ilość
MENABO - Naos Rapid 2 ( Bagażnik na hak, na 2 rowery, odchylany. ) MENABO - Naos Rapid 2 ( Bagażnik na hak, na 2 rowery, odchylany. )
Cena: 753,00 zł
szt.

Menabo Naos, uchwyt do przewozu rowerów na haku samochodowym.

 

 

 

Dostępność:
średnia ilość
TYTAN - Uchylna platforma do przewozu 4 rowerów ( Platforma na 4 rowery mocowana na haku, ze światłami i systemem uchylania) TYTAN - Uchylna platforma do przewozu 4 rowerów ( Platforma na 4 rowery mocowana na haku, ze światłami i systemem uchylania)
Cena: 769,00 zł
szt.

TYTAN UCHYLNA PLATFORMA DO PRZEWOŻENIA 4 ROWERÓW

Dostępność:
średnia ilość
Inter Pack - Trio (Platforma na 3 rowery montowana na haku) Inter Pack - Trio (Platforma na 3 rowery montowana na haku)
Cena: 849,00 zł
szt.
INTER PACK TRIO PLATFORMA NA HAK NA 3 ROWERY NEW 2013 Cechy użytkowe: -kompaktowy bagażnik umożliwiający szybki montaż i bezpieczny transport 3 rowerów -nie wymaga żadnej regulacji -funkcja odchylania ułatwia dostęp do bagażnika auta również z zamont...
Dostępność:
duża ilość
MENABO - Stelvio Tilting 3 ( Bagażnik na hak, na 3 rowery, odchylany. ) MENABO - Stelvio Tilting 3 ( Bagażnik na hak, na 3 rowery, odchylany. )
Cena: 859,00 zł
szt.

Platforma rowerowa Stelvio Tilting.

Prosta i ekonomiczna platforma do przewożenia rowerów na haku holowniczym.

Model uchylny, przewozi do 3 rowerów.

Uchwyt na ramie stalowej z aluminiowymi szynami podtrzymującymi koła rowerowe.
Wtyczka elektryczna 13 pin.

 

 

 

Dostępność:
średnia ilość
TAURUS - Basic Plus 2 ( Platforma ze światłami na 2 rowery mocowana na haku ) TAURUS - Basic Plus 2 ( Platforma ze światłami na 2 rowery mocowana na haku )
Cena: 916,00 zł
szt.

Taurus Basic Plus 2 - bagażnik na hak, na 2 rowery, odchylany

Dostępność:
średnia ilość
THULE - Ride On 9502 ( Platforma na 2 rowery mocowana na haku ze światłami ) THULE - Ride On 9502 ( Platforma na 2 rowery mocowana na haku ze światłami )
Cena: 949,00 zł
szt.
THULE - Ride On 9502 Bagażnik THULE Ride On na 2 rowery montowany na haku Opatentowane mocowanie pasuje do większości haków holowniczych Możliwość odchylania z zamontowanymi rowerami ułatwia dostęp do bagażnika auta Rowery mocowane silną taśmą i pask...
Dostępność:
na wyczerpaniu
Inter Pack - Trio (Platforma na 3 rowery montowana na haku, 13PIN) Inter Pack - Trio (Platforma na 3 rowery montowana na haku, 13PIN)
Cena: 999,00 zł
szt.

INTER PACK TRIO PLATFORMA NA HAK NA 3 ROWERY NEW 2018 Cechy użytkowe: -kompaktowy bagażnik umożliwiający szybki montaż i bezpieczny transport 3 rowerów -nie wymaga żadnej regulacji -funkcja odchylania ułatwia dostęp do bagażnika auta , 13PIN

Dostępność:
duża ilość
TAURUS - Basic Plus 3 ( Platforma ze światłami na 3 rowery mocowana na haku ) TAURUS - Basic Plus 3 ( Platforma ze światłami na 3 rowery mocowana na haku )
Cena: 999,00 zł
szt.

Taurus Basic Plus 3 - bagażnik na hak, na 3 rowery, odchylany

Dostępność:
duża ilość
Inter Pack - Quattro (Platforma na 4 rowery montowana na haku) Inter Pack - Quattro (Platforma na 4 rowery montowana na haku)
Cena: 1 099,00 zł
INTER PACK QUATTRO PLATFORMA NA HAKNA 4 ROWERY NOWOŚĆ HIT SEZONU 2011 Cechy użytkowe: -kompaktowy bagażnik umożliwiający szybki montaż i bezpieczny transport 4 rowerów -nie wymaga żadnej regulacji -funkcja odchylania ułatwia dostęp do bagażnika auta ...
Dostępność:
brak towaru
Inter Pack - Quattro (Platforma na 4 rowery montowana na haku, 13PIN) Inter Pack - Quattro (Platforma na 4 rowery montowana na haku, 13PIN)
Cena: 1 200,00 zł
szt.

INTER PACK QUATTRO PLATFORMA NA HAK NA 4 ROWERY NOWOŚĆ 2018 Cechy użytkowe: -kompaktowy bagażnik umożliwiający szybki montaż i bezpieczny transport 4 rowerów -nie wymaga żadnej regulacji -funkcja odchylania ułatwia dostęp do bagażnika, 13PIN

Dostępność:
duża ilość
Inter Pack - Viking 2 ( Platforma rowerowa na hak, na 2 rowery, odchylana. ) Inter Pack - Viking 2 ( Platforma rowerowa na hak, na 2 rowery, odchylana. )
Cena: 1 220,00 zł
szt.

Inter Pack Viking 2 to kompaktowa platforma rowerowa służąca do przewozu 2 rowerów.

Dzięki możliwości złożenia platformy jej przechowywanie nie wymaga dużej ilości miejsca oraz z łatwością zmieści się ona w bagażniku samochodu. Możliwość złożenia platformy pozwala na złożenie ramienia oraz świateł przez co nie są one narażone na uszkodzenia podczas przenoszenia lub przechowywania platformy.

 

Dostępność:
średnia ilość
AGURI - Active Bike 2 (Platforma na 2 rowery montowana na haku, odchylana ) AGURI - Active Bike 2 (Platforma na 2 rowery montowana na haku, odchylana )
Cena: 1 251,00 zł
szt.

AGURI Active Bike PLATFORMA ROWEROWA 2 ROWERY UCHYLNA ALU NEW!

Dostępność:
średnia ilość
Inter Pack - Spider 2 (Składana platforma na 2 rowery montowana na haku) Inter Pack - Spider 2 (Składana platforma na 2 rowery montowana na haku)
Cena: 1 269,00 zł
szt.

Inter Pack Spider 4 to kompaktowa platforma rowerowa służąca do przewozu 2 rowerów. Dzięki możliwości złożenia platformy jej przechowywanie nie wymaga dużej ilości miejsca.

Dostępność:
duża ilość
Inter Pack - Viking 3 ( Platforma rowerowa na hak, na 3 rowery, odchylana. ) Inter Pack - Viking 3 ( Platforma rowerowa na hak, na 3 rowery, odchylana. )
Cena: 1 329,00 zł
szt.

Inter Pack Viking 3 to kompaktowa platforma rowerowa służąca do przewozu 3 rowerów.

Dzięki możliwości złożenia platformy jej przechowywanie nie wymaga dużej ilości miejsca oraz z łatwością zmieści się ona w bagażniku samochodu. Możliwość złożenia platformy pozwala na złożenie ramienia oraz świateł przez co nie są one narażone na uszkodzenia podczas przenoszenia lub przechowywania platformy.

 

Dostępność:
na wyczerpaniu
AGURI - Active Bike 3 (Platforma na 3 rowery montowana na haku, odchylana ) AGURI - Active Bike 3 (Platforma na 3 rowery montowana na haku, odchylana )
Cena: 1 443,00 zł
szt.

AGURI Active Bike PLATFORMA ROWEROWA 3 ROWERY UCHYLNA ALU NEW!

Dostępność:
średnia ilość

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Zaloguj się

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Statystyki

Produkty:
924
Kategorie:
79
Nowości:
0
Promocje:
0

Sonda

Jakimi kryteriami kierujesz się przy zakupie autoboxa?
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl