Facebook

Jak do nas dojechać

Zapraszamy na ul. Żwirki i Wigury 42

 


Duża mapa

Mieścimy się miedzy Pomnikiem Lotnika a restauracja Jeff's, vis-à-vis ul.Miecznikowa.

Producenci

Cenniki do pobrania

UCHWYTY ROWEROWE NA HAK

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Atera - Strada 2 [ Adapter na 3 rower 022 610 ] Atera - Strada 2 [ Adapter na 3 rower 022 610 ]
Cena: 399,00 zł
szt.
Atera - Adapter na 3 rower Adapter na 3 rower do rewelacyjnego bagażnika na rowery Strada 2 DL niemieckiej firmy Atera
Dostępność:
średnia ilość
Atera - Strada 3 [ Adapter na 4 rower 022 624 ] Atera - Strada 3 [ Adapter na 4 rower 022 624 ]
Cena: 449,00 zł
szt.

Atera - Adapter na 4 rower Adapter na 4 rower do rewelacyjnego bagażnika na rowery Strada 3 DL niemieckiej firmy Atera

Dostępność:
średnia ilość
AGURI - Active Bike 2 (Platforma na 2 rowery montowana na haku, odchylana ) AGURI - Active Bike 2 (Platforma na 2 rowery montowana na haku, odchylana )
Cena: 1 251,00 zł
szt.

AGURI Active Bike PLATFORMA ROWEROWA 2 ROWERY UCHYLNA ALU NEW!

Dostępność:
średnia ilość
AGURI - Active Bike 3 (Platforma na 3 rowery montowana na haku, odchylana ) AGURI - Active Bike 3 (Platforma na 3 rowery montowana na haku, odchylana )
Cena: 1 443,00 zł
szt.

AGURI Active Bike PLATFORMA ROWEROWA 3 ROWERY UCHYLNA ALU NEW!

Dostępność:
średnia ilość
AGURI - Active Bike 3+1 (Platforma na 4 rowery montowana na haku, odchylana ) AGURI - Active Bike 3+1 (Platforma na 4 rowery montowana na haku, odchylana )
Cena: 1 742,00 zł
szt.

AGURI Active Bike PLATFORMA ROWEROWA 4 ROWERY UCHYLNA ALU NEW!

Dostępność:
średnia ilość
AGURI - JET (Wieszak na 3 rowery, montowany na haku ) AGURI - JET (Wieszak na 3 rowery, montowany na haku )
Cena: 209,00 zł
szt.

Bagażnik na hak AGURI JET na 3 rowery

Dostępność:
średnia ilość
Atera - Strada Evo 4 - (Aluminiowy uchwyt ze światłami na hak holowniczy na 4 rowery) Atera - Strada Evo 4 - (Aluminiowy uchwyt ze światłami na hak holowniczy na 4 rowery)
Cena: 3 448,00 zł
Opk.

STRADA Evo Atera Stylowa, aluminiowa konstrukcja dla amatorów rowerowego szaleństwa nie uznających kompromisów. Rewolucyjny system montażu na haku, pozwalający na najłatwiejszy i najszybszy w segmencie montaż i demontaż uchwytu na kuli hak...

Dostępność:
średnia ilość
Atera - Strada Sport 4 - (Aluminowy uchwyt ze światłami na hak holowniczy na 4 rowery, z szybkim montażem) Atera - Strada Sport 4 - (Aluminowy uchwyt ze światłami na hak holowniczy na 4 rowery, z szybkim montażem)
Cena: 2 199,00 zł
szt.

STRADA SPORT Atera Stylowa, aluminiowa konstrukcja dla amatorów rowerowego szaleństwa nie uznających kompromisów. Rewolucyjny system montażu na haku, pozwalający na najłatwiejszy i najszybszy w segmencie montaż i demontaż uchwytu na kuli ...

Dostępność:
średnia ilość
Atera - Strada Sport M2 - (Aluminiowy uchwyt ze światłami na hak holowniczy na 2 rowery, z szybkim montażem) Atera - Strada Sport M2 - (Aluminiowy uchwyt ze światłami na hak holowniczy na 2 rowery, z szybkim montażem)
Cena: 1 499,00 zł
szt.

STRADA SPORT Atera Stylowa, aluminiowa konstrukcja dla amatorów rowerowego szaleństwa nie uznających kompromisów. ZOBACZ FILM rewolucyjny system montażu na haku, pozwalający na najłatwiejszy i najszybszy w segmencie montaż i demontaż uchwytu na kuli ...

Dostępność:
średnia ilość
Atera - Strada Sport M3 - (Aluminiowy uchwyt ze światłami na hak holowniczy na 3 rowery, z szybkim montażem) Atera - Strada Sport M3 - (Aluminiowy uchwyt ze światłami na hak holowniczy na 3 rowery, z szybkim montażem)
Cena: 1 799,00 zł
szt.

STRADA SPORT Atera Stylowa, aluminiowa konstrukcja dla amatorów rowerowego szaleństwa nie uznających kompromisów. ZOBACZ FILM rewolucyjny system montażu na haku, pozwalający na najłatwiejszy i najszybszy w segmencie montaż i demontaż uchwytu na kuli ...

Dostępność:
średnia ilość
Atera - Strada Vario 2 - (Aluminiowy uchwyt ze światłami na hak holowniczy na 2 rowery) Atera - Strada Vario 2 - (Aluminiowy uchwyt ze światłami na hak holowniczy na 2 rowery)
Cena: 2 490,00 zł
szt.
ATERA - STRADA VARIO PLATFORMA NA 2 ROWERY ZE ŚWIATŁAMI Strada VARIO 2 Platforma na hak do przewozu 2 rowerów Platforma na hak do przewozu 2 rowerów Atera Strada VARIO 2 to najnowocześniejszy na rynku uchwyt rowerowy na hak. Jest to najlepsze rozwiąz...
Dostępność:
średnia ilość
Atera - Strada Vario 3 - (Aluminiowy uchwyt ze światłami na hak holowniczy na 2 rowery) Atera - Strada Vario 3 - (Aluminiowy uchwyt ze światłami na hak holowniczy na 2 rowery)
Cena: 2 899,00 zł
szt.
ATERA - STRADA VARIO PLATFORMA NA 3 ROWERY ZE ŚWIATŁAMI Strada VARIO 3 Platforma na hak do przewozu 3 rowerów Platforma na hak do przewozu 3 rowerów Atera Strada VARIO 2 to najnowocześniejszy na rynku uchwyt rowerowy na hak. Jest to najlepsze rozwiąz...
Dostępność:
średnia ilość
BUZZRACK - BuzzPro P10 ( Multiplatforma na hak ) BUZZRACK - BuzzPro P10 ( Multiplatforma na hak )
Cena: 599,00 zł

BuzzRack BuzzPro P10 - multiplatforma na hak

Dostępność:
brak towaru
CYKELL - (Adapter na dodatkowy rower do platfrm T21, T31) CYKELL - (Adapter na dodatkowy rower do platfrm T21, T31)
Cena: 437,00 zł
szt.

CYKELL adapter na dodatkowy rower do platform T21, T31 zwiększa je dodatkowe miejsce na rower.

Dostępność:
średnia ilość
Inter Pack - Adapter do damki Inter Pack - Adapter do damki
Cena: 80,00 zł
szt.
INTER PACK ADAPTER DO DAMKI Adapter umożliwiający przewóz roweru damskiego w uchwytach rowerowych na klapę tylną auta lub hak holowniczy, gdzie rower mocowany jest za ramę między sztycą siodełka, a kierownicą. Prosta, stalowa konstrukcja. Teleskopowa...
Dostępność:
duża ilość
Inter Pack - AREZZO 4 ( Stalowy uchwyt na max. 4 rowery mocowany na haku ) Inter Pack - AREZZO 4 ( Stalowy uchwyt na max. 4 rowery mocowany na haku )
Cena: 299,00 zł
szt.
INTER PACK - AREZZO BAGAŻNIK ROWEROWY NA HAK Bagażnik przeznaczony jest do przewozu 1,2,3, maksymalnie 4 rowerów Uchwyt ma możliwość odchylenia z 4 rowerami, dzięki czemu możliwy jest dostęp do bagażnika samochodu Rozstaw ramion pozwala na przewóz ta...
Dostępność:
średnia ilość
Inter Pack - ECO PLATFORMa 3 ( Platforma na 3 rowery mocowana na haku, ze światłami oraz zamkiem do haku) Inter Pack - ECO PLATFORMa 3 ( Platforma na 3 rowery mocowana na haku, ze światłami oraz zamkiem do haku)
Cena: 649,00 zł
szt.
INTER PACK ECO PLATFORMA 3 Przedstawiamy Państwu nowe dziecko firmy INTER PACK Platformę rowerową do przewozu 3 rowerów na haku Specjalne wysięgniki do których przypinamy ramy rowerowe posiadają swoje zabezpieczenie, aby się nie składały podczas jazd...
Dostępność:
na wyczerpaniu
Inter Pack - ECO PLATFORMa 4 ( Platforma na 4 rowery mocowana na haku, ze światłami ) Inter Pack - ECO PLATFORMa 4 ( Platforma na 4 rowery mocowana na haku, ze światłami )
Cena: 799,00 zł
INTER PACK ECO PLATFORMA 4 Przedstawiamy Państwu nowe dziecko firmy INTER PACK Platformę rowerową do przewozu 4 rowerów na haku Specjalne wysięgniki do których przypinamy ramy rowerowe posiadają swoje zabezpieczenie, aby się nie składały podczas jazd...
Dostępność:
wycofany z oferty
Inter Pack - Quattro (Platforma na 4 rowery montowana na haku, 13PIN) Inter Pack - Quattro (Platforma na 4 rowery montowana na haku, 13PIN)
Cena: 1 199,00 zł
szt.

INTER PACK QUATTRO PLATFORMA NA HAK NA 4 ROWERY NOWOŚĆ 2018 Cechy użytkowe: -kompaktowy bagażnik umożliwiający szybki montaż i bezpieczny transport 4 rowerów -nie wymaga żadnej regulacji -funkcja odchylania ułatwia dostęp do bagażnika, 13PIN

Dostępność:
duża ilość
Inter Pack - Quattro (Platforma na 4 rowery montowana na haku) Inter Pack - Quattro (Platforma na 4 rowery montowana na haku)
Cena: 1 099,00 zł
INTER PACK QUATTRO PLATFORMA NA HAKNA 4 ROWERY NOWOŚĆ HIT SEZONU 2011 Cechy użytkowe: -kompaktowy bagażnik umożliwiający szybki montaż i bezpieczny transport 4 rowerów -nie wymaga żadnej regulacji -funkcja odchylania ułatwia dostęp do bagażnika auta ...
Dostępność:
brak towaru
Inter Pack - Spider 2 (Składana platforma na 2 rowery montowana na haku) Inter Pack - Spider 2 (Składana platforma na 2 rowery montowana na haku)
Cena: 1 269,00 zł
szt.

Inter Pack Spider 4 to kompaktowa platforma rowerowa służąca do przewozu 2 rowerów. Dzięki możliwości złożenia platformy jej przechowywanie nie wymaga dużej ilości miejsca.

Dostępność:
duża ilość
Inter Pack - Spider 4 (Składana platforma na 4 rowery montowana na haku) Inter Pack - Spider 4 (Składana platforma na 4 rowery montowana na haku)
Cena: 1 499,00 zł
szt.

Inter Pack Spider 4 to kompaktowa platforma rowerowa służąca do przewozu 4 rowerów. Dzięki możliwości złożenia platformy jej przechowywanie nie wymaga dużej ilości miejsca.

Dostępność:
duża ilość
Inter Pack - Trio (Platforma na 3 rowery montowana na haku, 13PIN) Inter Pack - Trio (Platforma na 3 rowery montowana na haku, 13PIN)
Cena: 999,00 zł
szt.

INTER PACK TRIO PLATFORMA NA HAK NA 3 ROWERY NEW 2018 Cechy użytkowe: -kompaktowy bagażnik umożliwiający szybki montaż i bezpieczny transport 3 rowerów -nie wymaga żadnej regulacji -funkcja odchylania ułatwia dostęp do bagażnika auta , 13PIN

Dostępność:
duża ilość
Inter Pack - Trio (Platforma na 3 rowery montowana na haku) Inter Pack - Trio (Platforma na 3 rowery montowana na haku)
Cena: 849,00 zł
INTER PACK TRIO PLATFORMA NA HAK NA 3 ROWERY NEW 2013 Cechy użytkowe: -kompaktowy bagażnik umożliwiający szybki montaż i bezpieczny transport 3 rowerów -nie wymaga żadnej regulacji -funkcja odchylania ułatwia dostęp do bagażnika auta również z zamont...
Dostępność:
brak towaru
Inter Pack - Viking 2 ( Platforma rowerowa na hak, na 2 rowery, odchylana. ) Inter Pack - Viking 2 ( Platforma rowerowa na hak, na 2 rowery, odchylana. )
Cena: 1 220,00 zł
szt.

Inter Pack Viking 2 to kompaktowa platforma rowerowa służąca do przewozu 2 rowerów.

Dzięki możliwości złożenia platformy jej przechowywanie nie wymaga dużej ilości miejsca oraz z łatwością zmieści się ona w bagażniku samochodu. Możliwość złożenia platformy pozwala na złożenie ramienia oraz świateł przez co nie są one narażone na uszkodzenia podczas przenoszenia lub przechowywania platformy.

 

Dostępność:
średnia ilość
Inter Pack - Viking 3 ( Platforma rowerowa na hak, na 3 rowery, odchylana. ) Inter Pack - Viking 3 ( Platforma rowerowa na hak, na 3 rowery, odchylana. )
Cena: 1 329,00 zł
szt.

Inter Pack Viking 3 to kompaktowa platforma rowerowa służąca do przewozu 3 rowerów.

Dzięki możliwości złożenia platformy jej przechowywanie nie wymaga dużej ilości miejsca oraz z łatwością zmieści się ona w bagażniku samochodu. Możliwość złożenia platformy pozwala na złożenie ramienia oraz świateł przez co nie są one narażone na uszkodzenia podczas przenoszenia lub przechowywania platformy.

 

Dostępność:
na wyczerpaniu
MENABO - (Adapter na dodatkowy rower do platfrm Naos Rapid) MENABO - (Adapter na dodatkowy rower do platfrm Naos Rapid)
Cena: 179,00 zł
szt.

Menabo Naos Rapid przystawka na 3-ci rower

 

Dostępność:
średnia ilość
MENABO - Naos Rapid 2 ( Bagażnik na hak, na 2 rowery, odchylany. ) MENABO - Naos Rapid 2 ( Bagażnik na hak, na 2 rowery, odchylany. )
Cena: 753,00 zł
szt.

Menabo Naos, uchwyt do przewozu rowerów na haku samochodowym.

 

 

 

Dostępność:
średnia ilość
MENABO - Race 3 (Platforma na 3 rowery montowana na haku ) MENABO - Race 3 (Platforma na 3 rowery montowana na haku )
Cena: 569,00 zł
Platforma MENABO RACE 3
Dostępność:
wycofany z oferty
MENABO - Stelvio 2 ( Bagażnik na hak, na 2 rowery) MENABO - Stelvio 2 ( Bagażnik na hak, na 2 rowery)
Cena: 495,00 zł

Platforma rowerowa Stelvio.

Prosta i ekonomiczna platforma do przewożenia rowerów na haku holowniczym.

Model nieuchylny, przewozi do 2 rowerów.

Uchwyt na ramie stalowej z aluminiowymi szynami podtrzymującymi koła rowerowe.
Wtyczka elektryczna 13 pin.

 

 

 

Dostępność:
brak towaru

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Zaloguj się

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Statystyki

Produktów:
913
Kategorii:
80
Nowości:
0
Promocje:
0

Sonda

Jakimi kryteriami kierujesz się przy zakupie autoboxa?
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl