BAGAŻNIKI

YAKIMA - FlushBar AUDI Q7 SUV 5d r06> (na relling zintegrowany) YAKIMA - FlushBar AUDI Q7 SUV 5d r06> (na relling zintegrowany)
Producent: YAKIMA
Cena: 1 409,00 zł (netto: 1 145,53 zł )
szt.
zobacz więcej
Mont Blanc - AMC 5002 + Aluminiowa Belka Mont Blanc - AMC 5002 + Aluminiowa Belka
Producent: MONT BLANC
Cena: 869,00 zł (netto: 706,50 zł )
Komplet
zobacz więcej
ATERA - Relling 042 122 (belka-stal / czarny) ATERA - Relling 042 122 (belka-stal / czarny)
Producent: ATERA
Cena: 299,00 zł (netto: 243,09 zł )
szt.
zobacz więcej

Bagażniki samochodowe

Mamy w ofercie sprawdzone bagażniki samochodowe w kilku wariantach. Do najpopularniejszych należą niewątpliwie bagażniki aluminiowe na reling zintegrowany, a także te o prostszej konstrukcji – składające się z prostych belek aluminiowych w wersji standardowej lub aerodynamicznej. Opcje te różnią się od siebie nie tylko wykorzystanym do produkcji materiałem czy budową, ale przede wszystkim sposobem montażu. W naszej ofercie znajdziesz także uchwyty rowerowe, narciarskie czy przeznaczone na sprzęt wodny.

Jak dzieli bagażniki samochodowe?

Do pierwszej grupy zaliczymy wszystkie bagażniki samochodowe na dach, które montuje się do fabrycznie umieszczonych na dachu punktów montażowych. Drugie z kolei montuje się na relingach, czyli podłużnych belkach znajdujących się na krańcach dachu. Trzecia grupa produktów jest zdecydowanie najbardziej uniwersalna – mowa bowiem o bagażnikach do standardowych samochodów osobowych, które nie posiadają ani zaczepów, ani punktów montażowych. W takim przypadku bagażniki dachowe montuje się z wykorzystaniem specjalnych łap.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl